IP Ranges (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ
