IP Ranges (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Add
fa: افزودن

en: List type
fa: نوع سجل

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Deleted %ip
fa: %ip حذف شد
