IP Ranges (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: user
ro: utilizator

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Add
ro: Adaugă

en: List type
ro: Tip listă

en: IP address
ro: Adresă IP

en: Deleted %ip
ro: %ip șters

en: banned IP addresses
ro: Adrese IP interzise

en: The IP address %ip has been banned.
ro: Adresa IP %ip a fost blocată.
