IP Ranges (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Add
tr: Ekle

en: List type
tr: Liste tipi

en: IP address
tr: IP adresi

en: Are you sure you want to delete %ip?
tr: %ip IP adresini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Deleted %ip
tr: %ip adresi silindi.

en: banned IP addresses
tr: yasaklanan IP adresleri

en: The IP address %ip has been banned.
tr: %ip IP adresi yasaklandı.
