IP Ranges (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Add
ug: قوشۇش
