IP Ranges (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: user
vi: người dùng

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Add
vi: Thêm

en: List type
vi: Kiểu danh sách

en: IP address
vi: Địa chỉ IP

en: Are you sure you want to delete %ip?
vi: Bạn có thực sự muốn xóa %ip?

en: Deleted %ip
vi: Xóa IP %ip
