IP Ranges (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ
