IP Ranges (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Add
bg: Добави
