IP Ranges (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Add
gl: Engadir

en: List type
gl: Tipo de lista
