IP Ranges (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Add
gu: ઉમેરો
