IP Ranges (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: user
he: משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Add
he: הוספה

en: List type
he: סוג רשימה
