IP Ranges (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Add
hu: Hozzáadás

en: List type
hu: Lista típusa

en: banned IP addresses
hu: tiltott IP-címek

en: Ban IP address ranges
hu: IP-címtartományok kitiltása

en: IP range bans
hu: IP-tartomány tiltások

en: Manage banned IP addresse ranges.
hu: Kitiltott IP-címtartományok kezelése.

en: Delete IP range
hu: IP-tartomány törlése
