IP Ranges (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Add
hy: Ավելացնել
