IP Ranges (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.
