IP Ranges (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Add
lv: Pievienot

en: List type
lv: Saraksta veids
