IP Ranges (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Add
pl: Dodaj

en: List type
pl: Typ listy

en: banned IP addresses
pl: Zablokowane adresy IP
