IP Ranges (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: user
sk: používateľ

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Add
sk: Pridať

en: List type
sk: Typ zoznamu
