IP Ranges (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Add
sl: Dodaj
