IP Ranges (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: user
sr: корисник

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.
