IP Ranges (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: user
ast: usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Add
ast: Amestar
