IP Ranges (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: user
bs: korisnik

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Add
bs: Dodaj
