IP Ranges (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Add
cy: Ychwanegu

en: List type
cy: Rhestru y math
