IP Ranges (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Add
eu: Gehitu

en: List type
eu: Zerrenda mota
