IP Ranges (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Add
ja: 追加

en: List type
ja: リスト形式

en: banned IP addresses
ja: 禁止されたIPアドレス
