IP Ranges (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: user
jv: panganggo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Add
jv: Tambah

en: List type
jv: Daftar tipe
