IP Ranges (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Add
km: បន្ថែម
