IP Ranges (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Add
ku: زیاد بکە
