IP Ranges (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Add
lt: Pridėti

en: List type
lt: Sąrašo tipas
