IP Ranges (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
