IP Ranges (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: user
nn: brukar

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.
