IP Ranges (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: user
ru: пользователь

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Add
ru: Добавить

en: List type
ru: Тип списка

en: banned IP addresses
ru: Блокированные IP адреса
