IP Ranges (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න
