IP Ranges (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Add
ta: சேர்

en: List type
ta: பட்டியல் வகை
