IP Ranges (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Add
az: Əlavə et

en: List type
az: Siyahı növü

en: IP address
az: IP ünvanı
