IP Ranges (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: user
cs: uživatel

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Add
cs: Přidat

en: List type
cs: Typ seznamu

en: IP address
cs: IP adresa

en: Are you sure you want to delete %ip?
cs: Opravdu smazat IP adresu %ip?

en: Deleted %ip
cs: Odstraněno: %ip

en: banned IP addresses
cs: zablokované IP adresy

en: The IP address %ip has been banned.
cs: IP adresa %ip byla zakázána.
