IP Ranges (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: user
el: χρήστης

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Add
el: Προσθήκη

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: Are you sure you want to delete %ip?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε την %ip;

en: Deleted %ip
el: Η %ip διαγράφηκε

en: banned IP addresses
el: αποκλεισμένες διευθύνσεις IP

en: The IP address %ip has been banned.
el: Η διεύθυνση IP %ip έχει αποκλειστεί.
