IP Ranges (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Add
ka: დამატება

en: List type
ka: ლისტის ტიპი
