IP Ranges (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Add
oc: Apondre

en: List type
oc: Tipe de lista

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Are you sure you want to delete %ip?
oc: Sètz segur que volètz eliminar %ip ?

en: Deleted %ip
oc: S'es suprimit %ip
