IP Ranges (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: user
sv: användare

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Add
sv: Lägg till

en: List type
sv: Typ av lista

en: IP address
sv: IP-adress

en: Are you sure you want to delete %ip?
sv: Är du säker på att du vill radera %ip?

en: Deleted %ip
sv: Raderade %ip

en: banned IP addresses
sv: spärrade IP-adresser

en: The IP address %ip has been banned.
sv: IP-adrresen %ip har spärrats.
