IP Ranges (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Add
th: เพิ่ม

en: IP address
th: ที่อยู IP
