Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Region
ar: المنطقة

en: Advanced
ar: متقدم

en: General
ar: عام

en: Clear cache
ar: مسح ذاكرة التخزين المؤقت
