Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Region
ast: Rexón

en: General
ast: Xeneral

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché
