Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Region
be: Рэгіён

en: Advanced
be: Дадаткова

en: General
be: Агульны

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш
