Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Region
bg: Област на сайта

en: General
bg: Общи

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша
