Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ
