Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Region
ca: Regió

en: Advanced
ca: Avançat

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: City
ca: Ciutat
