Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Advanced
cy: Uwch

en: General
cy: Cyffredinol

en: City
cy: Tref
