Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Advanced
da: Avanceret

en: General
da: Generelt

en: Clear cache
da: Ryd cache

en: City
da: By

en: District
da: Distrikt
