Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Region
el: Περιοχή

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: General
el: Γενικά

en: Clear cache
el: Διαγραφή των δεδομένων λανθάνουσας μνήμης

en: City
el: Πόλη
