Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Region
et: Regioon

en: Advanced
et: Täpsem

en: General
et: Üldine

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: City
et: Linn
